Головна
 
Про нас
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Екскурсії
Туристична інформація про Львів
Їдемо на лижі
Прокат машин
BANNERS_LI_OPERA
10 top places in Ukraine
 
Наші послуги
Тур по Києву
Тур в Чорнобиль
Прокат машини
Авіарейси
 
Тур по Києву

Kyiv

Київ вважається одним з найстаріших міст Європи, що пояснюється величезною кількістю безцінних історичних пам'яток (більш ніж 2000), які датовані 10 - 11тим століттям і збережені для нащадків. Разом з професійним гідом/перекладачем Ви зможете відвідати наступні визначні місця:

Володимирський собор
Ви розпочнете свою екскурсію з Старокиївського пагорбу (Володимирський пагорб), місце, де були створені перші поселення (482 р. н.е.). Ви побачите залишки фундаменту Десятинної церкви (10 століття), найстарішої християнської церкви, заснованої князем Володимиром. З епохи князування Володимира Святославовича Ви зануритеся в атмосферу 11го століття, в часи князування Ярослава Мудрого, сина Володимира.

Софіївський собор
Чудовим зразком архітектури 11го століття, який вистояв під час татаро-монгольської навали і у всіх наступних війнах, є Софіївський собор. Вас вразить інтер'єр собору, оздоблений мозаїками і фресками 11го століття.

Золоті Ворота
Ви побачите відомі Золоті Ворота, які розташовані недалеко від Софіївського собору. Вони були зруйновані в 1240 році і потім відбудовані. Ця красива і велична споруда надихнула відомого композитора Мусоргського на написання музичної композиції "Картини з виставки".

Києво-Печерська лавра
Києво-Печерська лавра - одна з найцікавіших архітектурних та історичних пам'яток (1051), вона була центром Християнства в часи Київської Русі. Даний комплекс скаладається з багатьох діючих церкв і унікальних печер, які зберегли рештки Святих.

Вартість туру:
1 година - 20$ (українська / російська мови) / 25$ (англійська / німецька / польська / іспанська / французька мови).
Тур триває 3 години.


© Kyiv tourist information and Kyiv travel guide


KyivKievLviv hotels
 
eng
 
 
Invest
Booking.com