Головна
 
Про нас
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Екскурсії
Туристична інформація про Львів
Їдемо на лижі
Прокат машин
BANNERS_LI_OPERA
10 top places in Ukraine
 
Наші послуги
Тур по Києву
Тур в Чорнобиль
Прокат машини
Авіарейси
 
Велоекскурсія "Пустелі Голосіївського лісу"Місце зустрічі: Голосіївська площа. Біля "підводного човна"
Рівень: новачок
Тривалість: 1 день
Відстань: 30 км

Якщо ви уявили верблюдів, які сумовито бредуть по спалених сонцем барханах, тоді ми вас трохи розчаруємо — нічого цього ви не знайдете в дрімучих лісах Києва. Пустеллю або скитом в првославній традиції називають монаші поселення, віддалені від основного монастиря. В Голосієво їх аж три: Голосіївська, Китаївська та найбільш загадкова Сергієва пустелі. Недаремно монахи облюбували цю місцевість. В густому лісі, порізаному глибокими яругами, багато потаємних куточків, захованих від буденної суєти та цікавих очей. Навіть зараз дуже просто загубитись у Голосіївському лісі серед численних доріжок та стежок, які розходяться у різних напрямках. На щастя, ліс зі всіх сторін оточений городами, то ж кудись ці стежки приведуть вас, а куди — нехай це стане для вас несподіванкою:
Парк М. Рильського та Горіховатські озера. Це т. зв. цивілізовані ворота до Голосіївського лісу Тінисті алеї, доріжки, лавочки, літні кафе, озера з качками. Усі доріжки асфальтовані, все ж, зможете вже відчути крутий характер голосіївського рельєфу.
Голосіївська пустель. Заснована Петром Могилою в 1631 р. У 20-і рр. Була зруйнована Совєтами. З 1993 р. пустель відновлюють, але зараз роботи там майже закінчились. Недалеко розташований загін поні, які особливо дружні, коли принесете їм гостинця.
Китаївська пустель. Місце також відоме ще з князівських часів як Пересічна. Тут було городище, сліди якого можна побачити й сьогодні. В XII ст. після падіння Києва Пересічна перейшла під контроль татар та отримала нову назву - Китаєво (від тюркського "китай" — укріплення). В XIV ст. тут виник печерний монастир, заснований монахами-пустельниками. Ці печери збереглись і досьогодні.
Головна обсерваторія Національної Академії Наук України. В тишині Голосіївського лісу астрономи рахують зірки та спостерігають за ними.
Голосіївскі яри. Крім того, що вони напрочуд живописні, це прекрасна можливість спробувати себе в дисципліні крос-кантрі (їзда по пересіченій місцевості). До того ж, в Голосієво прокладені три спортивні траси, на яких регулярно проводять змагання.Ціна:
-для україно- та російськомовних груп (без перекладача) - 200 грн з особи;
-для англомовних груп від 5ти осіб у супроводі перекладача - 350 грн з особи

Ціна включає:
- супровід інструктора;
- екскурсія;
- пікнік;
- медична страхівка;

Не включає:
- Оренда гірського велосипеда і шолома: 120 грн (з доставкою до місця старту).

© Kyiv tourist information and Kyiv travel guide


KyivKievLviv hotels
 
eng
 
 
Invest
Booking.com