Головна
 
Про нас
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Екскурсії
Туристична інформація про Львів
Їдемо на лижі
Прокат машин
BANNERS_LI_OPERA
10 top places in Ukraine
 
Готелі у Києві
Готель "Дніпро"
Готель "Русь"
Готель "Братіслава"
Готель "Славутич"
Готель "Верховина"
Готель "Гостинність"
Senator Apartments
 
Готелі
Щоб зарезервувати готель, надішліть листа на , вказуючи: своє ім'я та прізвище, мобільний телефон, назву готелю та тип номеру, який Ви хочете забронювати, точні дати, кількість осіб.

Наша контактна інформація: +380984492525, +380635379606 Booking.com

Ми також пропонуємо зустріч в аеропорту, на автобусному / залізничному вокзалі..
 
Готель "Дніпро"
Готель "Дніпро" - один із найкращих чотиризіркових готелей в Україні, збудований в 1964 році. Готель розташований в самому серці Києва, на Європейській площі столиці, в історичному, культурному і діловому центрі міста. До послуг відвідувачів готелю 186 номерів, серед яких 46 - категорії "люкси". Є номери для тих, хто не курить.
детальніше...

 
Готель "Русь"
Готель "Русь" розташований в самому центрі Києва на вул. Госпітальній, 4, всього лиш в декількох кроках від Хрещатика - ідеального місця як для ділових зустрічей, так і для відпочинку. Готель пропонує 433 номери, з яких 36 - люкси.
детальніше...


 
Готель "Братіслава"
Готельний комплекс "Братіслава" був побудований в 1989 році у мальовничому куточку міста, на лівому березі Дніпра, біля станції метро "Дарниця". Готель пропонує 327 номерів різних категорій, від економ класу, оформлених в сучасному стилі і до номерів класу "Люкс" з ексклюзивним дизайном.
детальніше...


 
Готель "Славутич"
Готель "Славутич" розташований на лівому березі Дніпра, одніє з трьох самих більших рік в Європі. Особливістю готелю "Славутич" є живописний панорамний вигляд з вікон на правий берег ріки Дніпро, золоті купола легендарної Києвської святині Києво-Печерскої Лаври і Видубицького монастиря. Готель знаходиться на відстані 8 км від центра Києва і 22 км від Міжнародного аеропрту "Бориспіль.
детальніше...


 
Senator Apartments
Senator Apartments - перша в Україні мережа професійних сервісних апартаментів, що підтримує єдині стандарти якості й рівня обслуговування. Кожен гість Senator Apartments може розраховувати на незмінну якість сервісу, люб'язність персоналу й неповторну атмосферу домашнього затишку і комфорту. У той же час кожен комплекс Сенатор апартментс зберігає тільки йому властиву індивідуальність.
детальніше...


© Kyiv tourist information and Kyiv travel guide


KyivKievLviv hotels
 
eng
 
 
Invest
Booking.com