Головна
 
Про нас
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Travel
Туристична інформація про Львів
Їдемо на лижі
Прокат машин
BANNERS_LI_OPERA
10 top places in Ukraine
 
 
Ласкаво просимо до Києва
Місто Київ - колиска України, Росії і Білорусії, був заснованей ще в 5ому столітті. Саме ці три країни походять від Київської Русі – слов'янської наддержави, яка існувала впродовж 9-11 столітть. Київ зумів вистояти напади монголо-татарів, спустошливі пожежі, комуністичну планову систему і руйнації після 2ої Світової Війни.
Старе місто зосереджене навколо північно-східної сторони вулиці Володимирівська, де збереглися історичні пам'тки. Основним центром уваги для відвідувачів є Собор Святої Софії-найстарішої церкви Києва, яка зберегла найвеличніші фрески і мозаїки міста.


Тут Ви знайдете:

Можливі варіанти поселення у Києві
Найкращі Київські готелі розташовані в самому центрі міста. Як альтернативний варіант Ви можете орендувати апартаменти, які мають всі умови, що й готелі (окрім сніданку) за нижчу ціну.
Як бюджетний варіант Ви можете розглядати поселення у хостелах.

Тури по Києву, англомовні гіди та перекладачі
Якщо Ви вперше у Києві, ми рекомендуємо замовити Оглядову екскурсію містом. Підчас туру Ви побачите основні пам'ятки Києва та ознайомитеся з його захоплюючою історією.

Туристична інформація, огранізація конференцій, прийом груп та організація турів по Україні
Також Ви можете знайти тут корисну інформацію про подорожі по Львову: номери телефонів та адреси, що подивитися, де поїсти, де зупинитися, які місця відвідати навколо Львова.

map Kiev

© Kyiv tourist information and Kyiv travel guide


KyivKievLviv hotels
 
eng
 
 
Invest